FAVORİ OYUNLARINIZ
Penaltı Oyunları

Penaltı oyunları

tartışmasız futbol oyunları arasında en çekişmeli ve en heyecanlı durumlardan bir tanesidir. Bu oyunun amacı ise iyi bir penaltı vuruşu ile rakip takıma üstünlük sağlamaktır. Biz sizlere kısaca penaltı neden olur ve penaltı oyunları nasıl oynanır şeklinde ki makalelerimizi sunalım. Penaltı olma durumu; ceza sahası içersine girmiş bir oyuncuya kasıtlı yapılan faul veya el ile oynama işlemi sonrasında verilen bir ceza yöntemidir. Bu durumda, saha içinde ki beyaz noktaya top konulur ve rakip takımdan herhangi bir futbolcu sizin kalecinize şut atar. Şut çekene kadar da diğer takımdan hiçbir oyuncu topa temas edemez veya ceza sahası içersine giremez. Gole en yakın pozisyon olarak bilinen ve en ilgi gören durum olan

penaltı oyunu

, bu yüzden de birçok kullanıcı tarafından oynanan oyun türüdür. Maçın uzaması durumunda 5’er penaltıya gidilir ve rakip takım, siz olmak üzere 5’er penaltı atılır. Siz şutlarınızı tamamladıktan sonra da kaleciyi yönlendirirsiniz ve kaleciyi yönlendirerek de doğru bölgeyi tahmin etmesini sağlarsınız. Aşamaları tamamlamak, penaltı oyunları arasında da doğru kısımları geçmek istiyorsanız mutlak suretle verilmiş olan aşamaları da tamamlamaya çalışmalısınız. Penaltı oyunu için her zaman doğru köşe, hız ve manevra özellikleri oyunda aktif olan diğer bölüm seçenekleridir. Oyunu oynarken de bu yönde yapacağınız durumlar sizleri galibiyete taşıyacak olan etkenlerden oluşur.
minecraft oyna Maç oyunu denilince akla hemen hepinizin şampiyonlar ligi, uefa ligi ve dünya kupası gibi organizasyonlar gelebilir. Bu tip oyunlar da flash oyun olarak sizlere yansıtılabiliyor. Sizler ne oynamak istediğinize bağlı olarak herhangi bir oyun türünü seçtikten sonra, editörlerin oyun tanıtımı olarak eklediği makalelerden bilgi sahibi olmalı, daha sonra da sevdiğiniz ve kendinizi yakın hissettiğiniz herhangi bir oyuna bağlantı kurup oyunu da tamamlayabilirsiniz. Antremanlar yaparak kendinizi geliştirebilir ve daha iyi bir oyuncu da olabilirsiniz. Artık kullanıcılar bilgisayarına indirmeden dilediği gibi maç yapma oyunları oynayabiliyorlar ve tercihlerini de bu yönde sunabiliyorlar.

info@macoyunlari.gen.tr