FAVORİ OYUNLARINIZ
Kafa Topu

Kafa topu

oyunları denildiği zaman herkesin aklına antrenman sürecinde yapılan ve teknik, kondisyon geliştirmeye yarayan bir egzersiz aklına geliyor olabilir. Fakat tamamen amaç bu değildir. Kafa topu oyunu son zamanlarda yaygınlaşmış olan bir oyun stilidir ve bire bir şekilde iki takım arasında süre ile orantılı yapılan maçların bütünüdür. Bu takım tek kişilik olacağından ise hem kaleci, hem defans, hem ortasaha, hem de forvet mevkisini yönetmek zorundadır. Süre sonucunda da skor olarak kim üstün ise bir diğer tura geçmeye hak kazanır. Genelde

kafa futbolu

oyunları birbirine benzediğinden ötürü yön tuşları ve “space” tuşu ile oynanan bir oyun türüdür. Oyunda ki süre ise sabit olarak 60 saniye olarak belirlenir. Siz hızlı bir oyuncu olabilirseniz, rakip takım kalesine attığınız toplar ile de, rakip oyuncunun üstünden geçebilir ve kendi topunuzu da tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda oyun içine süre ile sınırlı olarak yerleştirilmiş bonuslara top değmesi halinde de oyunda hem aktif, hem de deaktif bazı durumlar var olacaktır. Siyah renk ile belirlenmiş kötü bonuslar, oyunda ki futbolcunuzun etkilenmesine ve rakip takım için avantaj haline dönüşmesine de neden olabilir. bu nedenle her zaman rengarenk olan bonuslara top ile çarptırmaya çalışın ve oyun boyunca kullanabileceğiniz aktif bonuslardan faydalanın. Kafa topu oyunlarının amacı bu kadar ve sizler için uygun stiller ile ortaya çıkıyor.
minecraft oyna Maç oyunu denilince akla hemen hepinizin şampiyonlar ligi, uefa ligi ve dünya kupası gibi organizasyonlar gelebilir. Bu tip oyunlar da flash oyun olarak sizlere yansıtılabiliyor. Sizler ne oynamak istediğinize bağlı olarak herhangi bir oyun türünü seçtikten sonra, editörlerin oyun tanıtımı olarak eklediği makalelerden bilgi sahibi olmalı, daha sonra da sevdiğiniz ve kendinizi yakın hissettiğiniz herhangi bir oyuna bağlantı kurup oyunu da tamamlayabilirsiniz. Antremanlar yaparak kendinizi geliştirebilir ve daha iyi bir oyuncu da olabilirsiniz. Artık kullanıcılar bilgisayarına indirmeden dilediği gibi maç yapma oyunları oynayabiliyorlar ve tercihlerini de bu yönde sunabiliyorlar.

info@macoyunlari.gen.tr