FAVORİ OYUNLARINIZ
Frikik Oyunları
Daha önce bir frikik oyunu oynamadıysanız sizlere kısaca bu oyunu anlatan bir tanıtım yazısı sunacağız. Bilindiği gibi ceza sahası dışında yapılan her faul, bir frikik niteliğindedir. Ama en tehlikeli mesafe olarak bilinen frikik atışları da, rakip yarı saha içersinde ki atak durumlarıdır. Kimi takım frikik organizasyonunu orta ve paslaşmalar ile tamamlarken, kimi takım ise direkt olarak kaleye şutlar ile şansını dener.

Frikik oyunları

ise tam da bu noktada sizlerin yardımına yetişiyor. Kaleyi karşınıza aldınız ve önünüze kurulan baraj da kısa. Kaleciyi yanıltmak ve o köşeye golü atmak için tek yapmanız gereken şey iyi bir manevra, falso ve şut hızı ile alakalı durumdur. Eğer siz bu 3 turu da doğru şekilde atlatabilirseniz, frikik oyunlarının amacına ulaşır ve golünüzü rakip kaleye atabilirsiniz. Bazı

frikik oyunu

oyna seçenekleri de garip bir tarz ile kurulabiliyor. Yukarıda da belirttiğimiz gibi, orta organizasyonu ile takımın uzun boylu futbolcularına kafa topları kesebilir veya ceza sahası içersine sert açılan orta ile bir çarptırma veya tamamlama işlemi ile de golü bulabilirsiniz. Genelde de bu şutlar arasında ki farklılık ve diğer durumlar ise oyunda sizlere sayaçlar ve diğer konular ile verilir. Siz de sayaçlar ile bilgilenerek frikik oyunlarını tamamlar ve diğer aşamalara da geçmeye hak kazanırsınız. Frikik oyunu oynamak isteyenler, bu tip oyunlar ile kendilerini rahatça geliştirebilirler.
minecraft oyna Maç oyunu denilince akla hemen hepinizin şampiyonlar ligi, uefa ligi ve dünya kupası gibi organizasyonlar gelebilir. Bu tip oyunlar da flash oyun olarak sizlere yansıtılabiliyor. Sizler ne oynamak istediğinize bağlı olarak herhangi bir oyun türünü seçtikten sonra, editörlerin oyun tanıtımı olarak eklediği makalelerden bilgi sahibi olmalı, daha sonra da sevdiğiniz ve kendinizi yakın hissettiğiniz herhangi bir oyuna bağlantı kurup oyunu da tamamlayabilirsiniz. Antremanlar yaparak kendinizi geliştirebilir ve daha iyi bir oyuncu da olabilirsiniz. Artık kullanıcılar bilgisayarına indirmeden dilediği gibi maç yapma oyunları oynayabiliyorlar ve tercihlerini de bu yönde sunabiliyorlar.

info@macoyunlari.gen.tr